VDU ŽŪA mokslininkės lankėsi Trieste universitete | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA mokslininkės lankėsi Trieste universitete

Birželio 13-14 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) atstovai lankėsi Trieste universitete Italijoje. Dėstymo vizito metu Miškų ir ekologijos fakulteto docentė dr. Anželika Dautartė ir tarptautinės veiklos koordinatorė lektorė dr. Ekaterina Makrickiene ypatingą dėmesį skyrė dvigubo diplomo programų galimybių aptarimui su partneriais iš „Transform4Europe“ universitetų aljanso.

VDU taip pat atstovavo Gamtos mokslų fakulteto profesorius dr. Algimantas Paulauskas. Pasitarime dalyvavo ne tik VDU ŽŪA, Triesto universiteto, bet ir Silezijos universiteto (Katovicai, Lenkija), Sofijos universiteto (Sofija, Bulgarija) atstovai.

Partneriai aktyviai diskutavo dėl dvigubo diplomo studijų programos tikslų ir turinio, pradėjo atskirų dalykų turinio palyginimą. Artimiausiu metu planuojama užbaigti programos struktūros kūrimą ir pereiti prie sutarties rengimo.