VDU ŽŪA studentai kviečiami prisijungti prie Sporto ir Menų centro veiklų | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA studentai kviečiami prisijungti prie Sporto ir Menų centro veiklų

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir prisijungti prie VDU Sporto ir Menų centro organizuojamų meninės veiklos ir (ar) sporto užsiėmimų 2022 – 2023 m. m. pavasario semestre.

Sporto veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus gali lankyti visi VDU studentai, nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami viešąją komunikaciją galite lankyti VDU ŽŪA liaudiškos muzikos kapelą „Ūkininkas“).

Užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Registruotis galima į kelis norimus užsiėmimus, tad maloniai kviečiame jungtis prie VDU siūlomų užsiėmimų ir aktyviai įsitraukti į meninę ar sportinę veiklą.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Menai  ir išsirinkti norimą kolektyvą bei jį pažymėti. Pasirinkus norimą užsiėmimą, spausti mygtuką Tęstipaspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

* Tokiu pat principu registracija vyksta ir jungiantis per nuorodą menucentras.vdu.lt/registracija/

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Mano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos galima pradėti lankyti artimiausiu užsiėmimų laiku, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2022 / 2023 m. m. pavasario semestrą.

Daugiau informacijos:

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

Sportinės veiklos užsiėmimus galima pradėti lankyti artimiausiu laiku, kuris yra nurodytas sportinių veiklų tvarkaraštyje.

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11 ir Studentų g. 9A, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija. Atsidariusioje juostoje reikia paspausti mygtuką Registracija į Sporto / Menų centrą. Kitame žingsnyje Registracija į užsiėmimus pasirinkite Sportas   Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, ją pažymėti ir spausti mygtuką Tęsti ir paspauskite Sutinku su taisyklėmis ir mygtuką REGISTRUOTIS.

* Tokiu pat principu registracija vyksta ir jungiantis per nuorodą sportas.vdu.lt/registracija/

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portaleMano užsiėmimai skiltyje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Registruotis ir išsiregistruoti į konkrečius sportinės veiklų ar meno kolektyvų užsiėmimus galima visą 2022/2023 m. m. pavasario semestrą.

Daugiau informacijos: