VDU ŽŪA studente, investuok laiką prasmingai! | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA studente, investuok laiką prasmingai!

Rudens semestro paskaitos jau įveiktos, gruodžio mėnesį vyksta egzaminų sesija, vasarį prasideda naujo semestro paskaitos. O ką veikti sausį? Investuokite savo laiką prasmingai!

Sausio mėnuo gali būti Jūsų investicija į saviugdą, į Jūsų ateitį. Tai puikus laikas atlikti praktiką įmonėje ar įstaigoje (jeigu yra poreikis, galime padėti suderinti praktikos atlikimą) – iš arčiau susipažinti su būsima veikla, plėtoti profesines kompetencijas ar, ruošiantis ateičiai, atlikti svarbius baigiamojo darbo eksperimentinius tyrimus. O galbūt turite kitų asmeninio ar profesinio tobulėjimo planų? Puiku! Tebūna sausis galimybė Jūsų kūrybiškumui ir naujoms kompetencijoms skleistis. Vasario mėnesį, pratęsiant saviugdos temą, VDU Žemės ūkio akademijoje bus organizuojamas renginių ciklas „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“. Apie jį taip pat paskelbsime.

Jeigu reikėtų pagalbos derinant praktiką su įmone – galite kreiptis į ŽŪA Studijų administravimo koordinatorę Rasą Čingienę rasa.cingiene@vdu.lt.

O dabar – sėkmingo egzaminų sesijos užbaigimo, jaukaus ir stebuklingo šventinio laikotarpio ir prasmingo laiko pirmąjį Naujųjų metų mėnesį.