VDU ŽŪA susitikimas su kandidatais į VDU rektoriaus postą | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA susitikimas su kandidatais į VDU rektoriaus postą

Rugsėjo 8-ą dieną, antradienį, 10 val., VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų Iškilmių salėje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.) vyks susitikimas su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriaus rinkimuose oficialiai patvirtintais kandidatais: profesore Milda Ališauskiene, akademiku Juozu Augučiu, daktaru Vytu Jankausku. Pretendentai pristatys savo penkerių metų programos koncepciją einant rektoriaus pareigas ir atsakys į VDU Žemės ūkio akademijos bendruomenę dominančius klausimus.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos bendruomenei svarbu, kaip įvairiapusės mūsų Akademijos žmonių kompetencijos galėtų geriausiu būdu būti plėtojamos prisidedant prie bendros Universiteto sėkmės. Susitikimo metu bus aptarti Akademijos išskirtinumai ir stiprybės siekiant bendros vizijos ir sėkmingo darbo kartu.

Klausimus kandidatams galima užduoti ir elektroniniu paštu: komunikacija.zua@vdu.lt . Į juos kandidatai atsakys susitikimo su bendruomene metu.

Susitikimą kviečiame stebėti nuotoliniu būdu.

Kandidatai

Profesorė Milda Ališauskienė