VDU ŽŪA „Žinių liftas“ kilo Marijampolėje | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA „Žinių liftas“ kilo Marijampolėje

Projektas „Žinių liftas“ – tai Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Agronomijos, Bioekonomikos plėtros, Miškų ir ekologijos, Vandens ūkio ir žemėtvarkos, Žemės ūkio inžinerijos fakultetų išvykstamasis projektas, organizuojamas Lietuvos regionų savivaldybėse, kurio metu vykdomi užsiėmimai ir skaitomos paskaitos mokytojams, moksleiviams ir miestelėnams. Projekto tikslas – dalintis universitetinėmis žiniomis tikslinėms grupėms aktualiomis temomis.

Vasario 25 d. „Žinių liftas“ kilo Marijampolėje. Užsiėmimai vyko Sūduvos gimnazijoje bei Meilės Lukšienės švietimo centre. Užsiėmimą moksleiviams „Sužaiskime profesiją“ vedė VDU Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslumo laboratorijos komanda – vadovė Aistė Čapienė ir Deimena Montvydaitė. Užsiėmime gausus būrys Sūduvos gimnazijos, Rygiškių Jono gimnazijos, Ilgiaukos Anzelmo Matučio gimnazijos bei Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos moksleivių taikant aktyvius užsiėmimų metodus susipažino su Žemės ūkio akademijos studijų programomis. VDU psichologė Dovilė Jonušienė mokymuose mokytojams „Auginkime asmenybes“ kartu su gimnazijų mokytojais analizavo mokykloms aktualias problemas. Agronomijos fakulteto docentas dr. Algirdas Amšiejus miestelėnams skaitė paskaitą „Apie ūkį ir bites“, kurioje dalinosi patarimais kaip sukurti ūkyje ekosistemą, kuri būtų palanki ir žmogui, ir augalui, ir gamtai.

Džiugu užsiėmimuose matyti entuziastingus moksleivius, „Žinių liftu“ kilti norinčius mokytojus bei žingeidžius miestelėnus. „Žinių lifto“ komanda jau planuoja sekančius susitikimus.

Pakilkime aukščiau!