Verslo atstovai Logistikos verslo magistro studijų programos studentų paskaitoje | VDU Žemės ūkio akademija

Lapkričio 16 d. į Vytauto Didžiojo universiteto Bioekonomikos plėtros fakultetą, Logistikos sistemų projektavimo ir modeliavimo dalyko paskaitą, doc. dr. Milita Vienažindienė pakvietė verslo atstovus UAB „ITOMA“ direktorių Martyną Gelgotą bei UAB „Lemona“ l.e.p. generalinį direktorių Algirdą Grybauską pasidalinti patirtimi su Verslo logistikos magistro studijų programos studentais.

M. Gelgotas, sukūręs IT programą „Logixis“, skirtą logistikos sistemos/tiekimo grandinės valdymo simuliacijai ir modeliavimui, supažindino studentus su šios programos taikymo galimybėmis demonstruodamas programos veikimo principus. A. Grybauskas dalijosi patirtimi apie sandėliavimo procesų problemas bei pristatė praktikoje taikomos „SVS VISION“ programos naudą sandėlių valdymui. Svečias išryškino SVS taikymo naudas sandėlių valdymo procesuose, kuomet sumažinamas likučių lygis, sumažėja sandėliavimo išlaidos, padidėja užsakymų įvykdymo tikslumas ir greitis. A. Grybauskas akcentavo, jog taikant SVS padidėja sandėliavimo vietų informacijos tikslumas, efektyviau išnaudojamas sandėlio plotas, padidėja darbuotojų produktyvumas, užtikrinamas skaidrumas ir pasiekiama visapusiška kontrolė, kadangi SVS dėka atsiranda galimybė stebėti sandėlio procesus realiu laiku.

Verslo logistikos studijų programos studentai ne tik praturtino turimas specialybines žinias, bet taip pat susipažino su IT sprendimais, taikomais praktikoje.