Verslo atstovė Egidija Žaludienė Verslo logistikos magistrantūros studijų programos studentų paskaitoje | VDU Žemės ūkio akademija

Balandžio 9 d. į VDU Bioekonomikos plėtros fakultetą, Logistikos inovacijų ir investicijų vadyba paskaitą, doc. dr. Milita Vienažindienė pakvietė verslo atstovę  UAB Stora Enso Packaging  generalinę direktorę Egidiją Žaludienę pasidalinti gerąja patirtimi su Verslo logistikos magistrantūros studijų programos studentais bei dėstytojais.

E. Žaludienė kalbėjo tema „Inovatyvūs pakuočių sprendimai: „Stora Enso“ geroji patirtis tausojant gamtą“. Stora Enso yra pirmaujanti kompanija pasaulyje, siūlanti atsinaujinančius sprendimus pakuotei, biomedžiagoms, medinėms konstrukcijoms ir popieriui. Pranešėja supažindino studentus su naujausiomis tendencijomis ir aktualijomis pakuočių gamyboje, pristatė inovatyvius pakuočių sprendimus, žaliųjų pakuočių inovacijas ir jų svarbą logistikoje, įrodydama ne tik kaštų taupymą, bet ir darnumo svarbą.  Pristatydama UAB Stora Enso Packaging verslo požiūrį ir indėlį į aplinkosaugą, taip pat pabrėžė, kad inovatyvioms pakuotėms reikalinga išmani gamyba bei logistikos tiekimo grandinė. E. Žaludienė supažindino studentus su įmonėje naudojamų Kiwiplan ir TSS programų galimybėmis, demonstruodama programų veikimo principus bei jų teikiamą naudą.

Verslo logistikos studijų programos studentai ne tik praturtino turimas specialybines žinias, bet taip pat susipažino su tausojančiais gamtą pakuotės sprendimais, taikomais praktikoje.