Vyksta studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“ | VDU Žemės ūkio akademija

Vyksta studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“

Universitete prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“, vykdoma kiekvieno semestro pabaigoje. Studentai kviečiami pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą pavasario semestro studijų dalykuose. Apklausa anoniminė.

Apklausa vykdoma gegužės 4 – 23 d., iki pagrindinės egzaminų sesijos pradžios. Planuojama, kad su apklausos rezultatais dėstytojai susipažins birželio mėnesio viduryje. Toks pasirinkimas inicijuotas siekiant didesnio apklausos rezultatų objektyvumo:

  1. studentai galėtų objektyviau pateikti savo nuomonę, kurios dar nebūtų paveikęs galutinis studijų dalyko įvertinimas, apie dėstymą ir studijavimą;
  2. baigiant dėstyti studijų dalyką ir organizuojant galutinį studentų atsiskaitymą (daugelyje studijų dalykų), dėstytojų nepaveiktų studentų nuomonė, išreikšta apklausoje.

Apklausa yra apibendrinančio pobūdžio, tad dėstytojai į studentų pasiūlymus gali reaguoti rengiantis kito semestro studijų dalykams.

Apklausoje išsakyta nuomonė yra reikšminga studijų kokybės sprendimų priėmimui. Studentus kviečiame skirti savo laiką ir dalyvauti apklausoje – pateikti nuomonę ir tokiu būdu prisidėti prie studijų kokybės gerinimo. Studentų portalo pagrindiniame lange rasite kvietimą į apklausą pavadinimu „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas“.

Dėstytojus prašome paraginti studentus dalyvauti „Dėstymo ir studijavimo įvertinimo“ apklausoje. Kai apklausos rezultatai bus prieinami, kviesime atsižvelgti į pateiktą studentų nuomonę ir supažindinti su priimtais sprendimais kitus studentus pirmuose studijų dalykų užsiėmimuose.

Siekdami studijų kokybės, būkime sąmoningi, bendruomeniški ir aktyvūs!

Daugiau informacijos:
VDU Studijų kokybės skyrius
El. paštaskokybe@vdu.lt