ŽŪA PIRMU PASIRINKIMU: pradėjusi domėtis studijomis VDU ŽŪA supratau, kad noriu būtent to | VDU Žemės ūkio akademija

ŽŪA PIRMU PASIRINKIMU: pradėjusi domėtis studijomis VDU ŽŪA supratau, kad noriu būtent to

Deimantė Juškytė, bakalauro studijų programos Apskaita ir finansai studentė

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija – erdvė mylintiems gamtą ir technologijas. Akademiją kasmet papildo būrys veržlių, smalsių jaunuolių, siekiančių kokybiško aukštojo išsilavinimo, turiningo, produktyvaus, galimybes atveriančio studijų laiko, užtikrintos, perspektyvios profesinės ateities. Studijas VDU Žemės ūkio akademijoje renkasi motyvuoti, savo ateitimi tikintys jaunuoliai. Ypatingai didžiuojamės tais, kurie turėjo siekį pirmu numeriu studijuoti VDU Žemės ūkio akademijoje, sėkmingai pasiekė savo tikslą ir šiandien yra Akademijos bendruomenės dalimi.

Deimantė Juškytė, bakalauro studijų programos Apskaita ir finansai studentė, būtent šią programą rinkosi pirmu prioritetu. Tikslą pasiekti padėjo didelis noras ir valstybinių brandos egzaminų rezultatuose įrašyti 100 balų. Deimantė pasidalino, kas lėmė jos pasirinkimą studijuoti VDU Žemės ūkio akademijoje ir kokios jos mintys dabar – esant studente.

– Kada pradėjai domėtis studijuojama sritimi?

Nuo pat mažens man buvo įdomūs dalykai, susiję su pinigais. Domėdavausi, kaip jie uždirbami, kaip taupyti ir t.t., tad, atėjus laikui pasirinkti studijų kryptį, man nebuvo sunku nuspręsti, kokioje srityje noriu gilinti savo žinias bei kokių įgūdžių noriu įgyti.

– Iš kur sužinojai apie VDU Žemės ūkio akademiją, čia siūlomas studijas?

Apie studijas VDU Žemės ūkio akademijoje sužinojau labai neįprastu būdu. Mokydamasi vairuoti, su instruktoriumi važiavau pro Akademiją ir jis prasitarė, jog čia praleido ketverius smagius studijų metus. Tada, grįžusi namo, pradėjau plačiau domėtis VDU Žemės ūkio akademija.

– Kas paskatino pasirinkti studijas VDU Žemės ūkio akademijoje?

Apskaitos ir finansų studijas VDU Žemės ūkio akademijoje rinkausi lyg nujausdama, kad šis pasirinkimas man bus geriausias. Giliai širdyje žinojau, jog noriu studijuoti finansus, tad pradėjusi domėtis studijomis VDU Žemės ūkio akademijoje dar aiškiau supratau, kad noriu būtent to. Sakoma, jog pirma į galvą atėjusi mintis būna teisingiausia. Šitas pasirinkimas manęs tikrai nenuvylė.

– Ar studijos VDU Žemės ūkio akademijoje pildant prašymą studijuoti buvo pasirinkimas pirmu numeriu?

Taip, Apskaitos ir finansų studijų programa buvo mano pasirinkimas Nr. 1. Džiaugiuosi pasirinkusi studijuoti VDU ŽŪA

– Labiausiai nustebinęs dalykas studijų metu?

Mane sužavėjo galimybė dalyvauti įvairiuose sporto, meno užsiėmimuose. Taip pat esu patenkinta, jog turime galimybę plėsti savo akiratį ne tik pasirinktų studijų srityje, tačiau galime rinktis ir gretutines studijas, mokytis kalbų, gilintis į įvairius dalykus.

– Ką pasakytum abiturientui, kuris dvejoja, ką rinktis studijuoti?

Visų pirma, prisėsk rimtam pokalbiui su pačiu savimi. Ant popieriaus lapo surašyk širdžiai mielas profesijas, tuomet interneto platybėje ieškok žmonių, baigusių ar studijuojančių dalykus, kuriuos užrašei ant lapo ir nebijok klausti įvairiausių klausimų. Pažinimo raktas yra klaustukas:)

Deimantė mielai atsakys į klausimus apie studijas, laisvalaikį ir kitas galimybes VDU ŽŪA. Drąsiai susisiek su ja:

Facebook
Instagram