VDU ŽŪA vizitas „Tarptautinėse Erasmus+ partnerių dienose“ | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA vizitas „Tarptautinėse Erasmus+ partnerių dienose“

Balandžio 17–20 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) tarptautinės veiklos koordinatorė dr. Monika Medikienė dalyvavo „Tarptautinėse Erasmus + partnerių dienose“ Esslingen universitete (Vokietija). Vizitas įgyvendintas Erasmus+ mokymosi vizitų pagrindu. Renginyje dalyvavo 35 universitetų darbuotojai iš įvairių Europos valstybių, taip pat Kinijos, Taivano ir Dominikos Respublikos.

Programos metu dalyviai turėjo galimybę dalyvauti seminaruose, klausyti plenarinių pranešimų. Dr. M. Medikienė buvo viena iš penkių kviestinių pranešėjų. Tarptautinės veiklos koordinatorė renginio dalyviams pristatė Erasmus+ mišrių intensyvių programų organizavimo VDU ŽŪA gerąsias praktikas.

Nuo 2023 metų balandžio mėn. iki 2024 metų kovo mėn. VDU Žemės ūkio akademijoje įgyvendintos 6 Erasmus + BIP, kuriose dalyvavo 121 užsienio studentas iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Dr. M. Medikienė pasakojo apie BIP partnerių paiešką, studentų atrankos tvarką, programos organizavimą, įskaitant įžangines (angl ice-breaking) veiklas, VDU ŽŪA ir užsienio dėstytojų paskaitas, pažintines, su kurso tematika siejamas ekskursijas studentams, virtualią mokymosi aplinką trumplaikių kursų studentams ir kt.

Balandžio 18 d. Esslingen universiteto miestelyje vyko „Tarptautinė naktis“, kur Erasmus+ mainų studentai pristatė savo šalių virtuvę ir kvietė atvykti studijų mainams į savo universitetus. „Tarptautinės nakties“ metu buvo pristatyta ir VDU žemės ūkio akademija.