Kviečiame į Liublino gyvybės mokslų universiteto prof. habil. dr. Aleksandros Glowackos ir doc. dr. Annos Kieltykos -Dadasiewicz paskaitą! | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Žemės ūkio akademijos Agronomijos fakultete Agrobiologijos ir maisto mokslų katedroje rugsėjo 15 d. 10.30 – 11.30 val. 402 auditorijoje prof. habil. dr. Aleksandra Glowacka skaitys paskaitą „Edible legumes – an important source of protein and other valuable nutrients” bei doc. dr. Anna Kieltyka -Dadasiewicz  –  „Durum wheat – usefulness in the food industry and the possibility of cultivation in a temperate climate” (Liublino gyvybės mokslų universitetas, Lenkija).