Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga skatins VDU ŽŪA studijų programos Vandens ir žemės inžinerija studentus stipendijomis | VDU Žemės ūkio akademija

Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga (LŽHIS) numato skirti dvi vienkartines stipendijas Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Inžinerijos fakulteto studijų programos Vandens ir žemės inžinerija specializacijoms Hidrotechnika ir Žemėtvarka (kiekvienai specializacijai po vieną).

LŽHIS vienkartinė stipendija bus skiriama pirmos pakopos (bakalauro) nuolatinių studijų studentams. Numatomas stipendijos dydis – 200 eurų kiekvieną semestrą. Vienkartinės stipendijos bus skiriamos pažangiai studijuojantiems, aktyviai besidominantiems profesine būsimos specialybės veikla, studentams. Stipendijos numatytos nuo 2023-2024 studijų metų.