Naujos garbingos trijų VDU ŽŪA mokslininkų pareigos – Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto pagarbos ir pasitikėjimo ženklas | VDU Žemės ūkio akademija

Daugelyje sričių aktyviai vykstantis VDU Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) ir Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto bendradarbiavimas įprasmintas nauju reikšmingu įvykiu – trys VDU Žemės ūkio akademijos mokslininkai prof. dr. Astrida Miceikienė, doc. dr. Jolanta Valčiukienė ir prof. dr. Arvydas Povilaitis 2021 – 2023 metų kadencijai išrinkti į šio kaimyninės šalies universiteto tarptautinę patariamąją tarybą.

Šios tarybos funkcija yra teikti patarimus ir rekomendacijas dėl Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universiteto mokslinių tyrimų vystymo krypčių, bendradarbiavimo rengiant bei įgyvendinat projektus, plėtojant mokslo vadybą ir kitas veiklas.

Patys išskirtinio kolegų latvių dėmesio sulaukę VDU ŽŪA mokslininkai teigia, jog jiems garbė, o kartu ir didelė atsakomybė bus dirbti vienoje tarptautinėje komandoje kartu su kitais patariamosios tarybos nariai iš Helsinkio universiteto, Švedijos Halmstad universiteto, Olandijos Wageningen universiteto  ir kitų lyderiaujančių mokslo institucijų.