Paskutinės paskaitos šventė | VDU Žemės ūkio akademija

Paskutinės paskaitos šventė

Gegužės 9 dieną Agronomijos fakultete vyko Paskutinės paskaitos šventė, į kurią susirinko gausus būrys ketvirto kurso studentų. Šventinę paskaitą Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų instituto profesorius Kęstutis Romaneckas skyrė aktualiems klimato kaitos ir jo neigiamo poveikio aplinkai prevencijos ir mažinimo techninėmis bei technologinėmis priemonėmis klausimams.

Po įsimintinos gausiai vaizdinėmis priemonėmis paremtos paskaitos renginį vedė Agronomijos studijų programos II kurso studentė, Agronomijos fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė Aida Progarauskaitė ir III kurso Maisto žaliavų kokybės ir saugos studijų programos studentė Domantė Paulauskytė. Šventę papuošė jautrios ir nuoširdžios Roko ir Rūtos atliktos dainos.

Sveikinimo kalbą ir pačius nuoširdžiausius linkėjimus tarė Agronomijos fakulteto dekanė prof. dr. Aušra Blinstrubienė: „….eikite ir kurkite! Gyvenimas trumpas…. Gyvenkite savo svajonėmis ir dekite aistra tiesiog gyventi, dirbti ir tobulėti!“, dėstytojai doc. dr. Evaldas Klimas ir prof. dr. Elvyra Jarienė. Taip pat ketvirtakursius sveikino ir jiems sėkmės linkėjo kitų metų šventės kaltininkai – trečiakursiai. Ketvirtakursių vardu Eglė Janušauskaitė padėkojo visai fakulteto bendruomenei, ypač dėstytojams, už suteiktas žinias, beribę kantrybę ir praleistą laiką kartu.

Šventės pabaigoje absolventai turėjo atlikti užduotis, kurių metu teko prisiminti ir pritaikyti visų studijų metu įgytas žinias. Rungtį vainikavo draugystė, šventinis tortas ir svajonėmis apipintų balionų paleidimas į dangų.