VDU SA kviečia dalyvauti Tarptautinėje studentų eisenoje | VDU Žemės ūkio akademija

VDU SA kviečia dalyvauti Tarptautinėje studentų eisenoje

Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) kviečia lapkričio 17-ąją – Tarptautinę studentų dieną – paminėti dalyvaujant Tarptautinėje studentų eisenoje.

Į sąskaitą įkritusi studijų stipendija kelia juoką, o ne džiaugsmą? Bendrabučio kambaryje nėra pakankamai vietos net pasidėti tėvų dovanotą naują puodelį? Studijų kokybė siekiamybė, o ne realybė tavo aukštojoje mokykloje? O gal tiesiog ieškai bendraminčių, kurie į sausus pusryčius pirma pila pieną, o po to dribsnius?

Pasidaryk plakatą, dalyvauk eisenoje ir parodyk studentišką energiją!

Eisena prasidės lapkričio 17 d., 14 val. – nuo Istorinės LR prezidentūros (Vilniaus g. 33) keliausime Laisvės alėja link Studentų skvero.

Eisenai pasibaigus vyks Kauno aukštųjų mokyklų studentų pasirodymai.