VDU – seminaras apie projektų finansavimą ir paraiškų rengimą | VDU Žemės ūkio akademija

VDU – seminaras apie projektų finansavimą ir paraiškų rengimą

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Vytauto Kavolio transdisciplininių tyrimų institutas kviečia akademinės bendruomenės narius/es į seminarą, skirtą sėkmingam projektų paraiškų įvairioms finansavimo programoms rengimui.

• Data – 2024 m. gegužės 15 d. 10:00 val.
  • Trukmė – 2 val. (2,5 akademinės valandos).
  • Kalba – anglų k.
  • Mokymų formatas – nuotoliniai mokymai MS Teams platformoje.
  • Registracija – į mokymus būtina užsiregistruoti. Visi užsiregistravę dalyviai/ės, gaus MS Teams nuorodą likus kelioms dienoms iki mokymų. Registracijos formą rasite čia.

Mokymų lektorius: Dr. Kemal Ahson, „Lifeworld Ltd.“ vadovaujantis konsultantas.

Apie mokymus

Šio seminaro tikslas – suteikti mokslininkams/ėms reikiamų žinių ir patarimų, kaip parengti projektų paraiškas įvairioms finansavimo programoms.

Seminaro metu bus nagrinėjamos šios temos:

• finansavimo šaltinio studijavimas;
  • rekomendacijų skaitymas;
  • „puikūs“ moksliniai tyrimai;
  • projekto plano ir turinio rengimas;
  • partnerystės ir tarpusavio paramos kūrimas;
  • išlaidų struktūros kūrimas;
  • keitimasis žiniomis ir poveikis.

Daugiau apie lektorių. Dr. Kemal Ahson pastaruosius du dešimtmečius užėmė įvairias pareigas akademinėje bendruomenėje, vyriausybinėse institucijose ir verslo sektoriuje. Šiuo metu jis dirba „Lifeworld Ltd“ (www.lifeworld.info) vadovaujančiuoju konsultantu, dirbdamas Londone ir Helsinkyje. Dr. Kemal Ahson yra surinkęs daugiau kaip 400 mln. eurų iš įvairių sutarčių ir išorinio finansavimo pritraukimo projektų. Jo mokslinių interesų sritys apima menų pedagogiką, visuomenės įsitraukimą ir dalyvavimą mokslo ir technologijų srityje, „erdvės“ ir „vietos“ naudojimo įvairiuose ekonominiuose kontekstuose tyrinėjimus, „įsivaizduojamų geografijų“ nagrinėjimą pasitelkiant kelionių teorijas ir tyrimus apie „radikalų vaikų kitoniškumą“. Dr. Ahson Londono universitetiniame koledže (UCL) apgynė daktaro disertaciją, kurioje nagrinėjo biotechnologijų inovacijas ekonominiu, epistemologiniu, geografiniu ir ontologiniu aspektais.

Mokymus moderuos dr. Gintarė Pocė, V. Kavolio transdisciplininių tyrimų instituto projektinių veiklų vadovė.

Daugiau informacijos apie mokymus el. paštu vki[eta]vdu.lt.

Šie mokymai yra viena iš projekto „Vytauto Kavolio transdisciplininių socialinių ir humanitarinių mokslų instituto MTEP veiklų stiprinimas (SOCMTEP)“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, sutarties Nr. S-A-UEI-23-13 (2023-12-27). Finansavimo programa – „Universitetų ekscelencijos iniciatyva” (Nr. V-940).