VDU ŽŪA studentams – galimybė išvykti į trumpalaikius kursus ir mokyklas užsienyje | VDU Žemės ūkio akademija

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia naują galimybę VDU studentams išvykti į trumpalaikius kursus ir vasaros/žiemos mokyklas užsienyje su VDU mobilumo stipendija.

Trumpalaikiai kursai ir vasaros/žiemos mokyklos užsienyje – tai išskirtiniai pasiūlymai, kurių dėka VDU studentai gali ugdyti įvairius asmeninius įgūdžius, įgyti papildomų akademinių žinių ir kreditų, mokytis užsienio kalbų ir pažinti kitas kultūras.

VDU studentai yra kviečiami:

1. Susipažinti su užsienyje siūlomais trumalaikiais kursais ir vasaros/žiemos mokyklomis:
  2. Išsirinkti labiausiai dominančius kursus/mokyklas užsienyje iš siūlomų sąrašo arba susirasti kitus kursus, kurie suteikia kreditus.
  3. Atkreipti dėmesį ar:
    • kursų laikotarpis užsienyje nesikerta su VDU studijų laikotarpiu;
    • ar užteks laiko užpildyti reikiamus dokumentus (patikrinti priimančios institucijos skelbiamus terminus angl. Application Deadline.
  4. Užpildyti el. konkurso anketą (angl. Outgoing-Application for Short Term Courses and Summer/Winter Schools), pagrindžiant savo motyvaciją.

Studentų anketos primamos iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.

VDU atrankos komisija įvertina studentų akademinius rezultatus ir pateiktas anketas. Atrankos rezultatai paskelbiami kito mėnesio viduryje.

Programos koordinatorė
Justė Lenortavičienė
Adresas V. Putvinskio g. 23, Kaunas, 210 kab.
Telefonas +370 37 752 271
El. paštas juste.lenortaviciene@vdu.lt