Žemės ūkio inžinerijos ir saugos katedra | VDU Žemės ūkio akademija

Žemės ūkio inžinerijos ir saugos katedra

KONTAKTAI:

Katedros vedėjas – prof. dr. Egidijus Šarauskis
El. paštas: egidijus.sarauskis@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 205
Studentų priėmimo laikas:
antradieniais 8.00-10.00
ketvirtadieniais 14.00-16.00
Vyr. laborantė (atliekanti referentės funkcijas) – Nijolė Poškienė
El. paštas: nijole.poskiene@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 204
PROFESORIAI
Vyriaus. m. d., dr. Algirdas Jasinskas
El. paštas: algirdas.jasinskas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 06
Kabinetas: VIII r. 206
Studentų priėmimo laikas:
antradieniais 13.00-15.00
Dr. Eglė Jotautienė
El. paštas: egle.jotautiene@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 04
Kabinetas: VIII r. 202
Studentų priėmimo laikas:
pirmadieniais    10.15-11.00
ketvirtadieniais 13.45-15.00
Dr. Dainius Steponavičius
El. paštas: dainius.steponavicius@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 78 81 60
Kabinetas: VIII r. 301
Studentų priėmimo laikas:
pirmadieniais 13.00-15.00
antradieniais  13.00-15.00
PROFESORIAI EMERITAI
Habil. dr. Liudvikas Algirdas Špokas
El. paštas: liudvikas.spokas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 13
Kabinetas: VIII r. 407
DOCENTAI
Dr. Rasa Čingienė
El. paštas: rasa.cingiene@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: CR 232 arba VIII r. 406
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 15.00-16.00
M. d., dr. Rolandas Domeika 
El. paštas: rolandas.domeika@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 28
Kabinetas: II r. 304
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 13:00-15:00
Dr. Antanas Juostas
El. paštas: antanas.juostas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 17
Kabinetas: VIII r. 406
Studentų priėmimo laikas:
pirmadieniais 9.00-10.00
Vyresn. m. d., dr. Vilma Naujokienė
El. paštas: vilma.naujokiene@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 40
Kabinetas: II r. 116
Studentų priėmimo laikas:
trečiadieniais 11.00-12.00
Dr. Mečys Palšauskas
El. paštas: mecys.palsauskas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 201
Studentų priėmimo laikas:
antradieniais 10.00-11.00
Dr. Sigitas Petkevičius
El. paštas: sigitas.petkevicius@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 210
Studentų priėmimo laikas:
pirmadieniais 13.00-14.00
M. d., dr. Edvardas Vaiciukevičius
El. paštas: edvardas.vaiciukevicius@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 201
Studentų priėmimo laikas:
trečiadieniais 13.00-14.00
ketvirtadieniais 14:00-15:30
J. m. d., dr. Remigijus Zinkevičius
El. paštas: remigijus.zinkevicius@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 208
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 14:00-16:00
LEKTORIAI
Dr. Vaidas Bivainis
El. paštas: vaidas.bivainis@vdu.lt
Kabinetas: III r. 213
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 16.00-17.00
M. d., dr. Kristina Lekavičienė
El. paštas: kristina.lekaviciene@vdu.lt
Kabinetas: III r. 213a
Studentų priėmimo laikas:
pirmadieniais 14.00-15.00
M. d., dr. Ramūnas Mieldažys
El. paštas: ramunas.mieldazys@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 203
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 9.00-10.00
Dr. Gediminas Vasiliauskas
El. paštas: gediminas.vasiliauskas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 304
Studentų priėmimo laikas:
ketvirtadieniais 13.00-14.00
ASISTENTAI
Dainius Šišlavas
El. paštas: dainius.sislavas@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 23 57
Kabinetas: VIII r. 406
Studentų priėmimo laikas:
trečiadieniais 17.30-18.00
MOKSLO DARBUOTOJAI
Vyresn. m. d., dr. Sidona Buragienė
El. paštas: sidona.buragiene@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 303
Vyresn. m. d., dr. Ernestas Zaleckas
El. paštas: ernestas.zaleckas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. B207
M. d., dr. Aurelija Kemzūraitė
El. paštas: aurelija.kemzuraite@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 78 81 60
Kabinetas: VIII r. 301
JAUNESNIEJI MOKSLO DARBUOTOJAI
Andrius Grigas
El. paštas: andrius.grigas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 302
Indrė Bručienė
El. paštas: indre.bruciene@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 303
Lina Saldukaitė
El. paštas: lina.saldukaite@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 303
Dainius Savickas
El. paštas: dainius.savickas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 111
Dionizas Streikus
El. paštas: dionizas.streikus@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 113
Andrii Zabrodskyi
El. paštas: andrii.zabrodskyi@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 303
DOKTORANTAI
Justinas Anušauskas
El. paštas: justinas.anusauskas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 302
Indrė Bručienė
El. paštas: indrė.bruciene@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 303
Shankar Bhandari
El. paštas: shankar.bhandari@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 210
Andrius Grigas
El. paštas: andrius.grigas@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 302
Darius Jovarauskas
El. paštas: darius.jovarauskas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 209
Darius Juknevičius
El. paštas: darius.juknevicius@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 209
Marius Kazlauskas
El. paštas: marius.kazlauskas@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 303
Aleksandra Minajeva
El. paštas: aleksandra.minajeva@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 113
Lina Saldukaitė
El. paštas: lina.saldukaite@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 303
Dainius Savickas
El. paštas: dainius.savickas@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 111
Andrii Zabrodskyi
El. paštas: andrii.zabrodskyi@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 303
Raimonda Zinkevičienė
El. paštas: raimonda.zinkeviciene@vdu.lt
Kabinetas VIII r. 210
LABORANTAI
Vyr. lab. Linas Duoba
El. paštas: linas.duoba@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 114
Vyr. lab. Arvydas Radžiulis
El. paštas: arvydas.radziulis@vdu.lt
Kabinetas: VIII r. 114
Lab. Daiva Vasiliauskienė
El. paštas: daiva.vasiliauskiene@vdu.lt
Tel. nr.: (8-37) 75 22 06
Kabinetas III r. 208